Lima Bean Film Fest 2016, Verba shadow Theatre

Lima Bean Film Fest 2016

August 13, 2016

Всім привіт, це Руслан, співзасновник театру тіней Verba. Я радий поділитися з вами приголомшливою новиною: ми виграли нагороду за найкращий експериментальний фільм на кінофестивалі Lima Bean Film Fest 2016! І це сталося всього за два тижні після того, як ми стали півфіналістами кінофестивалю GNG Green Earth Film Festival.

Це величезна честь для нас, адже ми змагалися з багатьма талановитими та креативними митцями з усього світу. Lima Bean Film Fest – це престижний фестиваль, який відзначає різноманітність та інноваційність експериментального кіно. Ми дуже вдячні організаторам, журі та глядачам за визнання нашої роботи.

На фестивалі ми показали наш перформанс “Врятуйте Землю”, який є потужним і надихаючим посланням про екологічні виклики, з якими ми стикаємося сьогодні. Використовуючи лише наші тіла і тіні, ми створили приголомшливу візуальну історію, яка зачепила серця багатьох глядачів. Ми хотіли підвищити обізнаність та мотивувати людей до дій заради кращого майбутнього.

Ми дуже пишаємося нашою командою, яка наполегливо і пристрасно працювала, щоб зробити цей перформанс можливим. Ми також хочемо подякувати нашим шанувальникам та прихильникам, які слідкували за нами та підтримували нас з самого початку. Ви найкращі!

Якщо ви ще не бачили наш виступ, ви можете подивитися його на нашому каналі YouTube або на нашому сайті. Сподіваємося, вам сподобається, і ви поділитеся ним з друзями та родиною. А якщо ви хочете побачити нас наживо, перегляньте дати нашого туру та забронюйте квитки якомога швидше. Ми будемо раді зустрітися з вами і виступити для вас!

Ще раз дякуємо за вашу любов та підтримку. Без вас ми б не змогли цього зробити. Слідкуйте за новинами та оновленнями від театру тіней Verba!