Найкращий експериментальний фільм, Театр тіней Verba, GNG Green Earth film festival

Найкращий експериментальний фільм

August 05, 2016

Привіт усім, я дуже радий поділитися з вами приголомшливою новиною! Театр тіней Verba став півфіналістом кінофестивалю GNG Green Earth Film Festival у номінації “Найкращий експериментальний фільм”! Це величезна честь для нас, адже ми захоплені створенням мистецтва, яке підвищує обізнаність про екологічні проблеми.

Фестиваль, який цього року проходить онлайн, демонструє фільми та перформанси, що оспівують красу та різноманітність природи, а також надихають людей на її захист.

Ми подали на конкурс нашу виставу “Врятуй Землю” – це вистава театру тіней, що розповідає історію хлопчика, який подорожує світом і стає свідком наслідків зміни клімату, забруднення та вирубки лісів. Він також знайомиться з людьми, які працюють над тим, щоб змінити ситуацію, і дізнається, як він теж може допомогти. Вистава містить приголомшливі візуальні ефекти, музику та розповідь і має на меті навчати та розважати глядачів різного віку.

Ми дуже пишаємося цією виставою і раді, що її визнали на фестивалі. Ми хочемо подякувати всім, хто підтримував нас на цьому шляху, особливо нашим шанувальникам, нашим сім’ям та спонсорам. Ми також хочемо привітати інших півфіналістів, які створили дивовижні витвори мистецтва для доброї справи.

Сподіваємося, що ви подивитеся наш виступ і проголосуєте за нас на фестивалі. Наш виступ можна знайти тут:

До речі, наприкінці минулого року “Save the Earth” став переможцем у номінації “Найкраще музичне відео“.

Дякуємо за вашу любов та підтримку. Разом ми можемо врятувати Землю!