Verba Shadow Show, театр теней верба, театр тіней верба

Перший тур шоу “The best”

November 17, 2017

Цієї осені стартував пʼятий гастрольний тур театру тіней по Україні, Молдові і Румунії.

Організатором туру виступила відома компанія “Magic box”, яка паралельно займається концертами групи “Время и стекло”, Діми Монатіка, братів Шумахерів, “Open kids”.

Команда театру тіней презентувала кращі напрацювання за час існування театру і саме тому програма отримала назву “The Best”.

Метою шоу було розвеселити і зацікавити наймолодших глядачів та їх батьків.

Історія починалася з того, що батько намагається вкласти донечку спати, а вона в свою чергу ставить йому нескінченну низку питань і просить розповісти всі можливі казки. Питання були по-дорослому серйозні, наприклад, про те, як з’явилося життя на планеті, як ми навчилися будувати такі неймовірні будівлі, як чудеса світу, чому люди стали жорстокими і вбивають тварин заради своєї вигоди і, як мама з татом познайомились. І на ці запитання батько відповідав крізь призму тіньового мистецтва.

Звичайно в шоу мали місце бути і добрі, всіма улюблені казки: “Аліса в країні чудес”, “Казка про Аладдіна”, “Frozen”, “Попелюшка”.

Вже традиційно актори театру тіней демонструють не тільки свої “тіньові” таланти. У шоу включені постановки перед екраном, а саме акробатичні номери, неонове шоу за мотивами мультика “Мадагаскар”, бальний танець принца та Попелюшки.

І, звичайно, команда не могла оминути тему любові до нашої прекрасної, єдиної України, тож завершував шоу перформанс під назвою «Made in Ukraine”.

Тур стартував 1 жовтня і тривав три тижні.

Міста та країни, в яких була прем’єра шоу театру тіней:

1.10 – Київ
3.10 – Енергодар
4.10 – Кривий ріг
5.10 – Кривий ріг
7.10 – Краматорськ
8.10 – Бахмут
9.10 – Маріуполь
11.10 – Яси (Румунія)
15.10 – Сибіу (Румунія)
16.10 – Білгород-Дністровський
17.10 – Ізмаїл
18.10 – Кишинів (Молдова)
20.10 – Чернівці
22.10 – Вінниця