Shadow Space in Louisiana, shadow theatre Verba

Театр тіней в Луізіані

March 21, 2017

19 і 21 березня відбувся довгоочікуваний дебют шоу Shadow Space в Александрії та Лейк-Чарльз, Луїзіана.

В березні 2017 року талановита команда артистів театру тіней вирушила в захоплюючу подорож до США, демонструючи нашу унікальну шоу-програму. Наша група стала піонером української інтерпретації цієї захоплюючої форми мистецтва за океаном, залишаючи незабутній слід на американській землі. Новоявлена публіка сприйняла виставу з відкритими серцями та непідробними емоціями, завдяки чому артисти почувалися як вдома.

Глядачі від душі прийняли виставу, ділячись захопленими враженнями та засипаючи артистів позитивними відгуками. Прагнувши зберегти спогади, вони охоче фотографувалися з талановитими артистами театру тіней, плекаючи незабутні враження. На загальну радість, несподівана зустріч із групою людей з України принесла додатковий прилив радості та хвилювання учасникам театру.

Прем’єра Shadow Space в Александрії та Лейк-Чарльз, штат Луїзіана, стала важливою віхою в подорожі нашої трупи театру тіней. Це не тільки зміцнило нашу мистецьку присутність у Сполучених Штатах, але й створило нові зв’язки та створило тривалі спогади як для виконавців, так і для зачарованої публіки.