театр теней в Киеве Театр тіней в Києві, verba shadow

Театр тіней у Львові, Прилуках та Сумах

October 18, 2015

Концерт у Львові

Прем’єра шоу “Shadow Space” від театр тіней у Львові, Прилуках та Сумах.

28 вересня 2015 року у Львові відбулася прем’єра шоу “Shadow Space”. Це повнометражне шоу від театру тіней Verba. До цього артисти виступали лише на частих львівський заходах. Або ж на фестивалях, як-от Фестиваль Піци 2014 року. Він проходив на головній площі, біля Львівської ратуші.

Концерт театру тіней із шоу “Shadow Space” відбувся на одній із головних сцен міста. Це був театр ім. Марії Заньковецької. Ажіотаж навколо театру тіней справив на команду велике враження. Звісно, артисту завжди приємний аншлаг.
Єдиний нюанс і складність – це брак часу на хорошу підготовку сцени. Театр тіней Verba прилетів з виступу на фестивалі у Катарі за дві години до шоу. Артисти летіли з Дохи в Дубай, потім звідти до Києва і вже з Києва до Львова.
Звісно, це ніяк не позначилося на виступі. Публіка настільки радо зустріла акторів Верба, що вони просто не могли інакше.

Театр тіней у Прилуках та Сумах

Майже через місяць театр тіней приїхав до Прилук. 18 жовтня приймав акторів Верба Міський палац культури. Де був повний аншлаг, незважаючи на велику кількість місць у залі.
Було приємно виступати в Прилуках, враховуючи, що танцюристи з Чернігова доволі відомі тут.

19 жовтня чернігівський театр тіней привіз до Сум своє нове шоу.
Відкриваємо секрет, у більшості концертних залів України дуже холодно. І Суми були одним із таких. Але щойно виходиш на сцену – забуваєш про це геть. І намагаєшся гріти своїм теплом увесь зал.
Також, незважаючи на те, що Суми – складне з продажу місто, театру Verba shadow це не торкнулося. І за це ми вдячні нашим глядачам.

Варто зазначити, що це були перші шоу після оновлення складу. Також дебютним став виступ еквілібриста Олексія Скоробогатька та інтерактив із глядачами.
До шоу традиційно увійшли акробатичні та танцювальні міні-постановки. Led-пої шоу, що завжди підриває зал оплесками, також урізноманітнило тінь. У новій команді театру тіней Verba виступають виключно КМС або МС з художньої гімнастики. А хлопці – це трейсери, hand-stand акробати та бальні танцюристи.