театр теней во Франции театр тіней у Франції shadow theatre in France

Театр тіней у Франції

Вистава тіней у онлайн-конкурсі France Got Talent

Український театр тіней у Франції в липні 2015 переміг в онлайн проект France Digital Talent. Цей конкурс створено для визначення додаткових фіналістів на La Incroyable Talent. Шоу – аналог британського Britain’s Got Talent. Ті, хто перемагає в онлайн-версії проходять в фінал автоматично.

Конкурс має п’ять етапів. Перший – це просто кастинг перед продюсерами. Ти висилаєш відео і тобі кажуть проходиш далі чи ні. Другий і третій етап – голосування глядачів, щоб увійти в топ-100 і топ -20. Ці дві сходинки театр Верба подолав з легкістю. Далі складніше – так як театр тіней з України. Звичайно, голосувати може весь світ. Але, є країни з досить великою кількістю населення. Надія була на принцип: “хто буде підтримувати тебе сильніше, ніж свої”. І це частково спрацювало. Звичайно, шляхом того ж онлайн голосування визначається фінальна п’ятірка. Театр тіней у Франції були єдиними представниками України. Завдяки таланту і старанної рекламної роботи театр тіней пройшов далі. З тисячі учасників команда увійшла в топ-5. Це було неймовірно. Участь у цьому конкурсі була першою великою подією, в якій колектив заявив про свою нову назву.

Перемога театру тіней на France digital talent

Дуже багато зусиль було докладено для того, щоб домогтися заповітного першого місця. Театр тіней розгорнув масштабну рекламну кампанію. У результаті кращим талантом 2015 року був обраний театр тіней Verba. Залишивши далеко позаду всіх інших фіналістів France Digital Talent. Відрив був колосальним. Організатори не могли повірити, що можна без покупки голосів набрати стільки балів. Перемога театру тіней на France digital talent дала їм квиток у фінал. Тобто, театр тіней Верба – фіналіст тв-шоу La Incroyable Talent. Але через те, що французьке населення занадто ревносно ставиться до “не своїх” в коментарях почалася перепалка. Йшлося про те, як це українська команда могла перемогти. Це ж шоу Франція має талант. Тому можливості показати свій талант театр тіней у Франції так і не отримав. Але, тим не менше, перше місце все одно зайняв саме театр тіней Україна. Команда не опустила руки і вже в 2016 році поїхала підкорювати Румунію.