Student World Impact Film Festival (SWIFF), Verba Shadow Theatre

Student World Impact Film Festival 2023

July 02, 2023

Світло, камера, мотор! Наша група театру тіней Verba мала неймовірну честь брати участь у престижному кінофестивалі SWIFF, демонструючи талант і креативність трьома захоплюючими фільмами у двох категоріях. Фестиваль, який проходив з 18 по 25 червня 2023 року, став платформою для кінематографістів-початківців з усього світу, щоб представити свої роботи та зробити позитивний вплив через мистецтво кіно.

SWIFF зарекомендував себе як головна платформа для студентів-кінематографістів, залучаючи понад 10 000 талановитих людей зі 120 країн щороку. Це маяк можливостей, який дає кінематографістам майданчик, щоб розвити свою кар’єру та отримати популярність в індустрії розваг.

Student World Impact Film Festival (SWIFF), Verba Shadow Theatre, Finalist, The Wizard

Фестиваль приймав учасників з усіх куточків земної кулі, даючи їм неперевершену можливість удосконалити свою майстерність і представити свої фільми на великій сцені. Захопливі кінопокази, надихаючі доповідачі та довгоочікувана церемонія нагородження створили захоплюючий досвід, сприяючи глибокій оцінці мистецтва та впливу фільму.

Наші фільми знайшли своє місце у двох різних категоріях: анімація та суперкороткометражний фільм. У категорії «Анімація» наш фільм «Чарівник» виділявся серед вражаючих заявок і дійшов до самісінького фіналу. Складний танець світла й тіні в поєднанні з захоплюючим оповіданням захопив серця й уми шановних суддів та глядачів фестивалю.

Student World Impact Film Festival (SWIFF), Verba Shadow Theatre, Honourable mention, The Price of War

Крім того, наші фільми «Врятуйте Землю» та «Ні війні» отримали почесні згадки в категорії «Суперкороткометражний фільм». Ці фільми досліджували глибокі теми, торкаючись крихкості нашої планети та руйнівних наслідків війни. За допомогою гри тіней ми намагалися викликати емоції та надихати на роздуми, спонукаючи глядачів поміркувати над діями та виборами, які формують наш світ.

Одним із найцікавіших аспектів SWIFF є його партнерство з Amazon Prime Video. Вибрані фільми фестивалю мають можливість подати заявку на міжнародний прокат на цій відомій потоковій платформі. Можливість охопити ширшу аудиторію та поділитися нашою роботою з глядачами в усьому світі справді захоплює.

Student World Impact Film Festival (SWIFF), Verba Shadow Theatre, Honourable mention, Save the Earth

Участь у Student World Impact Film Festival стала неймовірною подорожжю для Театру тіней Верба. Ми безмежно вдячні за платформу, яку він надав нам, дозволяючи нашому мистецтву подолати кордони та торкнутися сердець людей із різним походженням. Фестиваль підживлює нашу пристрасть до кіновиробництва та запалює в нас вогонь, щоб продовжувати розширювати межі того, що можливо у сфері гри тіней.

Поки завіси цієї глави закриваються, ми з нетерпінням чекаємо майбутнього та нових історій, які розкажемо через наші захоплюючі виступи. Student World Impact Film Festival залишив незгладимий слід у нашій мистецькій подорожі, і ми сповнені вдячності за незабутній досвід, який ми отримали. Ми висловлюємо щиру подяку SWIFF за можливість демонструвати наші фільми та за підтримку нового покоління кінематографістів. також хочемо подякувати Українському радіо “Чернігівська хвиля” за живий етер і зацікавденість нашим колективом.

Світло може згаснути, а тіні можуть розвіятися, але вплив нашого мистецтва залишатиметься в глядачах ще довго після завершення фестивалю. Ми раді поділитися нашим захопленням зі світом і з нетерпінням чекаємо наступного етапу нашої мистецької пригоди.