Marmostra International Film Festival, Verba Shadow Theatre

Міжнародний кінофестиваль Marmostra

July 22, 2023

Нам завжди було цікаво досліджувати нові можливості та виклики для нашого мистецтва. Коли ми почули про кінофестиваль Marmostra, нас одразу заінтригувала його концепція та тематика. Міжнародний кінофестиваль Marmostra – це міжнародна подія, яка відзначає незалежне кіно та сприяє культурному обміну. Він був заснований як фестиваль короткометражних фільмів і відтоді перетворився на повноцінний міжнародний кінофестиваль. Фестиваль проходить щороку в Португалії і демонструє широкий спектр фільмів з усього світу. Ми вирішили подати заявку з перформансом “Врятуйтмо Землю”. Ми хотіли донести до глядачів ідею усвідомлення та відповідальності за нашу планету, а також надію на краще майбутнє.

Ми були в захваті, коли отримали звістку, що наша вистава була відібрана для участі у фестивалі, серед сотень інших заявок з різних країн. Ми відчували честь і радість бути частиною цієї престижної події та представляти нашу країну і наше мистецтво на міжнародній сцені.

Яким був наш досвід на кінофестивалі Marmostra 2023?

Кінофестиваль Marmostra проходив у місті Тоша, Португалія, з 21 по 23 липня. Це був чудовий досвід для нас, адже ми мали можливість познайомитися та поспілкуватися з іншими режисерами, художниками та ентузіастами з різних країн та культур. Ми також із задоволенням переглянули інші короткометражні фільми, які були показані на фестивалі, оскільки вони демонстрували різноманітність стилів, технік і поглядів на теми моря, довкілля та традицій.

Наш перформанс “Врятуймо Землю” був показаний 22 липня в Largo da Fonte. Ми дуже хвилювалися і хотіли побачити, як глядачі відреагують на наш фільм. Ми були раді дізнатися, що наш фільм отримав теплий і позитивний відгук від глядачів, які аплодували і раділи в кінці сеансу. Ми також отримали багато компліментів та відгуків від журі, організаторів та інших учасників. Ми були дуже горді та вдячні за визнання та оцінку нашої роботи.

Які плани на майбутнє?

Кінофестиваль Marmostra став для нас незабутнім і корисним досвідом, адже він дав нам можливість поділитися своїм мистецтвом з ширшою та різноманітнішою аудиторією, а також повчитися у інших талановитих і натхненних митців. Ми дуже вдячні організаторам, спонсорам та партнерам фестивалю за те, що зробили цей захід можливим і підтримують індустрію короткометражного кіно.

Ми також дуже вдячні нашим шанувальникам і прихильникам, які завжди підтримували нас і заохочували до здійснення наших мрій. Сподіваємося, що вам сподобався наш перформанс “Врятуйтмо Землю” і що він змусив вас замислитися про важливість захисту нашої планети та її мешканців.

Ми з нетерпінням чекаємо на створення нових вистав і фільмів у майбутньому, а також на дослідження нових тем, жанрів і форматів. Ми завжди відкриті до нових викликів та співпраці, тож якщо у вас є ідеї чи пропозиції, будь ласка, звертайтеся до нас. Ви також можете слідкувати за нами на наших сторінках у соціальних мережах та на нашому сайті, де ви можете знайти більше інформації про наші минулі та майбутні проекти.

Дякуємо, що прочитали цю статтю в блозі та стали частиною нашого тіньового світу. Сподіваємося скоро побачити вас на нашій наступній виставі.