Мы вместе, театр теней, Verba, Fireflies, Sweet Dreams

Дебют театру тіней

November 18, 2010

У листопаді 2010 року команда творчих студентів із Чернігівського національного технологічного університету вирушила в дорогу, щоб представити своє унікальне мистецтво на фестивалі “Ми разом!”, який проходив у БДТУ в Брянську. Тоді ми називали себе театром тіней “Sweet Dreams” і готувалися продемонструвати свою оригінальну постановку про дружбу двох міст і двох університетів ЧНТУ та БДТУ.

Ми, як учасники колективу, надихнулися тисячолітнім досвідом китайського мистецтва гри світла й тіні, яке вдосконалювали й розвивали у своїх виступах. Крім того, ми відчули вплив нового творчого феномену – створення різних образів у тіні з використанням пластики тіла. Цей феномен надав нашій постановці особливої естетики та привабливості.

Коли прийшов час виступу, ми неймовірно вразили як учасників фестивалю, так і членів журі. Виступ колективу з України викликав схвалення і захоплення, його оцінили нарівні з представниками інших вищих навчальних закладів Росії, Білорусії та Придністров’я.

Наприкінці фестивалю, коли журі оголосило переможців, наша команда була визнана гідною найвищої нагороди – Гран-прі фестивалю. Це було заслуженим визнанням нашого творчого експерименту, вміння створювати вражаючі образи за допомогою світла і тіні.

Участь у фестивалі в Брянську стала важливим етапом в історії театру тіней Верба. Цей успіх спонукав колектив продовжувати творче зростання і розвиток, розширювати свої горизонти і ділитися своїм унікальним мистецтвом з аудиторією по всьому світу.

На закінчення можна сказати, що участь театру тіней “Sweet Dreams” у фестивалі в Брянську стала яскравим підтвердженням того, що мистецтво гри світла і тіні володіє неминущою красою і силою передачі емоцій. Наш колектив продовжить надихати глядачів і пробуджувати їхню уяву через свою творчість, відкриваючи нові горизонти у світі театрального мистецтва.