Hewlett Packard Enterprise (HPE) Latin America Sales Kickoff meeting, Verba Shadow Theatre, театр тіней Верба, superman

Тіньовий виступ для HP

October 28, 2021

Наприкінці жовтня 2021 року Театр тіней Verba мав неймовірну можливість продемонструвати свої таланти та креативність на зустрічі Hewlett Packard Enterprise (HPE) Latin America Sales Kickoff. Щоб створити унікальний і незабутній досвід, Verba представила захоплюючий 5-хвилинний відеоперформанс, який привів у захват глядачів. Поєднуючи мистецтво гри тіней з інноваціями та натхненням, Verba перевела глядачів у захоплюючу подорож крізь світло й тіні, передаючи суть брендингу та ключової культури HP.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) Latin America Sales Kickoff meeting, Verba Shadow Theatre, театр тіней Верба, palace

Verba розпочали свій виступ із потужного зображення Землі, оживленого через силуети та анімацію. Камера пролетіла континентами, символізуючи поширення та вплив HP у Латинській Америці. Візуальні елементи плавно переходили в пам’ятники, що представляють різні країни. Об’єднавшись, вони утворили приголомшливий горизонт.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) Latin America Sales Kickoff meeting, Verba Shadow Theatre, театр тіней Верба, skyline

Дотримуючись бренду HP, наша команда сформувала літери логотипу Hewlett Packard Enterprise за допомогою силуетів, надавши йому унікальності. Потім логотип перетворився на анімоване зображення, що включає основні кольори компанії: зелений, чорний і білий. Виникло слово «LIFE», яке задало тон наступній частині вистави.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) Latin America Sales Kickoff meeting, Verba Shadow Theatre, театр тіней Верба, Life

Зображення змінилося на згуртовану команду, що тримається за руки, символізуючи співпрацю та командну роботу. Коли руки команди закривали центр, з’являвся логотип компанії, демонструючи силу та єдність, що є рушієм успіху HP. Обережно тримаючи логотип, руки опустити і “посадили” його в землю, як насіння, що згодом проросло у широке дерево, що символізує ріст і процвітання компанії.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) Latin America Sales Kickoff meeting, Verba Shadow Theatre, театр тіней Верба, achivement, mountain

Продовжуючи свій захоплюючий виступ, Verba зобразили людину, що стоїть на вершині гори, переможно піднявши руку. Це потужне зображення передавало відчуття натхнення та досягнення. Слово «INSPIRING» зібралося через гру тіней, залишаючи незабутнє враження серед глядачів.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) Latin America Sales Kickoff meeting, Verba Shadow Theatre, театр тіней Верба, inspiring

Творчість і символізм Verba поширилися на світ шахів, де ми створили фігуру шахового короля з пішаком всередині за допомогою тіней. Ця аналогія підкреслює думку про те, що навіть наймогутніші лідери колись були новачками. Слово «INNOVATIVE» наслідувало приклад попередника і повністю складається з силуетів, демонструючи прагнення HP розширювати межі та охоплювати нові ідеї.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) Latin America Sales Kickoff meeting, Verba Shadow Theatre, театр тіней Верба, chess

Коли вистава дійшла до фіналу, ми показали захоплюючий образ людини з тінню Супермена за спиною. Цей візуал супроводжувався анімованим текстом «Sales Leadership Kick Off».

Hewlett Packard Enterprise (HPE) Latin America Sales Kickoff meeting, Verba Shadow Theatre, театр тіней Верба, yes

Театр тіней Verba справді подарував надзвичайний досвід під час зустрічі Hewlett Packard Enterprise Latin America Sales Kickoff. Наше інноваційне використання тіней у поєднанні з прискіпливою увагою до деталей оживило брендинг і ключову культуру HP у небачений раніше спосіб. Виступ Верби зачарував публіку, демонструючи силу художнього вираження, яке надихає, мотивує та запалює уяву. Запропонувавши унікальний і незабутній досвід, Verba залишила незгладимий слід у HPE Sales Kickoff, гарантуючи, що учасники вирушили з новим відчуттям мети та ентузіазмом щодо майбутньої подорожі.