Greyhound, Melbourne, Shadow theatre Verba, театр тіней Verba, Australia

Австралійський чемпіонат з собачих перегонів

August 26, 2023

У сфері сценічних мистецтв здатність зачаровувати глядачів хитросплетінням і красою тіней – рідкісне і чарівне вміння. Наш колектив, театр тіней Verba, опанував цю форму мистецтва, сплітаючи різноманітні історії та пластику тіл в унікальні силуети, які танцюють на тлі яскравого екрану. Наша остання пригода привела нас, хоч і віртуально, на унікальну та захоплюючу подію – Гала-вечерю відкриття Австралійського національного чемпіонату з собачих перегонів 2023 року, що відбулася 26 серпня на стадіоні “Meadows”. 

Greyhound, Melbourne, Shadow theatre Verba, театр тіней Verba, Australia

Поєднання мистецтва та спорту

Цьогорічні Національні змагання були не лише святом швидкості та спритності, але й фестивалем культури та пристрасті. Австралійська асоціація хортів, з її багатою історією, що сягає 1960-х років, вже давно є хранителем цього енергійного виду спорту. Щорічний національний чемпіонат Австралії з хортів Greyhound Clubs Australia зі спринтерських та дистанційних перегонів є свідченням тривалої спадщини цього виду спорту в Австралії.

Мельбурнська асоціація хортів, яка була обрана господарем цьогорічного національного чемпіонату, додала події ще більшого ажіотажу. Головний приз, колосальні $85 000, – маяк, який привернув увагу найкращих у цій галузі. Театр тіней Verba мав честь бути частиною цієї грандіозної події, хоч і у віртуальному форматі, подолавши відстань від України до Мельбурна.

Greyhound, Melbourne, Shadow theatre Verba, театр тіней Verba, Australia

Зірки шоу – хорти

Серцем цього видовища є хорти, величні та стрімкі. Колись мисливці на зайців, лисиць та оленів, зараз вони вражають глядачів на іподромах. Їх надзвичайна швидкість, з рекордом 67,3 км/год, встановленим Star Title у 1994 році, просто дивує. Навіть середньостатистичний хорт вражає швидкістю близько 60 км/год.

Історія цих благородних собак сягає глибокої давнини, вони прикрашали стіни гробниць минулого і полонили серце Клеопатри. Елегантна статура з аеродинамічними контурами, мінімальним вмістом жиру та м’язистими кінцівками робить їх втіленням собачої грації та атлетизму. За межами треків ці ніжні, ласкаві компаньйони відомі своїм інтелектом і глибоким зв’язком з людиною, поділяючи риси котячого світу.

Вистава

Для нашої участі в гала-вечорі театр тіней Verba створив спеціальне тіньове шоу, яке переплело сутність Мельбурна з духом хортів. Наш перформанс – це подорож крізь світло і тінь, що розповідає про цих неймовірних собак, їхню історію та азарт перегонів. Ми досліджували культурний гобелен Мельбурна, міста, яке з однаковим запалом охоплює спорт і мистецтво, що дозволило нам відчути його колорит і яскравість здалеку.

На завершення

Для тих, хто бажає глибше зануритися у світ хортів і цього видовищного заходу, більше інформації можна знайти на офіційних сайтах стадіону “Meadows” та Мельбурнської асоціації хортових перегонів. Відвідайте The Meadows, щоб зануритися в саме серце австралійських хортів.

Гала-вечеря з нагоди відкриття Національних змагань 2023 року була більше, ніж спортивною подією; це була культурна симфонія, де швидкість, грація та мистецьке вираження знайшли гармонійне поєднання. Театр тіней “Верба” має честь бути частиною цього святкування, відзначаючи його як важливу віху в нашій творчій подорожі. Ми з нетерпінням чекаємо на нові можливості, де мистецтво і спорт можуть танцювати разом, створюючи незабутні враження для глядачів по всьому світу.