• Name
 • Прем'єра!

  Тіньове 3D шоу від Театру Тіней Verba

  16 квітня відбулася прем'єра шоу "Королівство тіней" від театру тіней VERBA в рідному для команди Чернігові. На сцені Драмтеатру артисти презентували нову програму для всієї родини. Глядачі змогли зануритися в казковий світ знайомих з дитинства героїв і пригод. Мрійлива Попелюшка, хоробрий Гаррі Поттер, допитлива Аліса, мужній Геркулес... це лише мала частина зі списку персонажів всесвітньовідомих мультфільмів та казок, чиї історії вдалося перенести команді VERBA в загадковий світ тіней.

  Команда театру була вдячна рідному глядачеві за аншлаг і неймовірну емоційну віддачу.

  Окрему подяку артисти висловили Дмитру Обеднікову і акторам філармонічного центру, які допомогли створити казкову атмосферу на початку шоу, візажистів Make up студії "Pudra", квіткової студії "Florella", студії відео та пост-прдакшен "Karas Movies", інформаційним спонсорам - телекомпаніям "Новий Чернігів" та "Суспільне Чернігів", порталам "Anoncer", "Чернігівський Кисіль", gorod.cn.ua, журналу "Boom" рекламному сервісу "Print".

  Також глядачів шоу чекав інтригуючий сюрприз - нове тіньове 3D шоу! Вперше в Україні театр тіней VERBA представив на великій сцені свій творчий експеримент, в якому артисти об'єднали жанр театру тіней з сучасними можливостями графіки і візуальних ефектів.

  На цей раз на сцені в тінях ожила популярна по всьому світу епічна сериальная сага "Гра Престолів". Втілити в постановці особливу атмосферу, основні сюжетні лінії гучної історії, розкрити персонажів, які полюбилися глядачам, театру допоміг київський режисер Володимир Марін, відомий своїми роботами в таких ТВ шоу як "America's Got Talent", "Х-Фактор", "Україна має талант" та багато інших.

Made with Qards