Містами Румунії

Фестивалі "The Iasi International theatre festival for young audience" в місті Ясси і «Festivalul Tanar de la Sibiu» в Сібіу.

В рамках свого гастрольного туру артисти театру тіней «Verba» були запрошені як почесні гості на щорічний театральний фестиваль «The Iasi International theatre festival for young audience», який проходив в театрі "Luceafarul" з 5-12 жовтня.

Ця подія має статус міжнародного і в 10-тий ювілейний раз збирав навколо себе досить масову молодіжну аудиторію. Основна місія полягає в об'єднанні під одним дахом різнопланових артистів і згуртувати їх за допомогою культурно-естетичного діалогу. Організатори хочуть зробити традицією такий формат роботи і фестиваль успішно справляється з поставленою метою.

На ряду з відомим румунськими акторами, радували глядачів корифеї сцени з Британії, Німеччини, Франції та навіть Австралії.

Великою честю для театру тіней було представляти нашу рідну Україну на заході такого рівня.

Команда виступала на закритті фестивалю зі своїм новим дитячим шоу «The Kingdom of Shadows».

Публіка на стільки тепло приймала артистів і здавалося давно знайома з творчістю театру тіней «Verba».

Показником стало те, що найменші глядачі в один голос співали пісні з тіньових постановок. Під час фінального традиційного Селфі майже всі глядачі з залу вибігли на сцену, щоб сфотографуватися з командою.

Шкода було залишати настільки прекрасний затишний місто Ясси, але 14 жовтня потрібно було радувати глядачів на іншому масштабному театральному дійстві «Festivalul Tanar de la Sibiu» в місті в Сібіу.

Хоча ці міста обидва знаходяться в Румунії, але досить далеко, дорога було довга. Так як шоу було ранковим, потрібно було вночі зробити все приготування. Немного не виспалися, але щасливі група театру тіней відмінно виступила на щорічному фестивалі і подарувала чарівне настрій не тільки глядачам, але і організаторам, які засипали словами подяки кожного з акторів.

Зал, що знаходився в театрі Sibiu GONG theatre, в якому проходив «Festivalul Tanar de la Sibiu», був схожий більше на міні- кінотеатр, сцена була якраз для виступу на маленькому екрані, вперше шоу «Kingdom of shadows" було представлено в такому форматі і мало не менший успіх.

Якщо говорити про сам фестиваль, то він досить молодий і існує з 2015 року. Основна місія - це показувати постановки виключно для дитячої та підліткової аудиторії. Організатори переконані, що зараз досить мало заходів, які б мали повчальний характер для підростаючого покоління.

Саме тому створено молодіжну секція, що представляє шоу, які чесно кажуть підліткам про їхні проблеми, а потім проводяться відкриті дискусії, інтерактивні конференції, а також семінари з тлумачення побаченого.

Made with Qards