Технічний і Побутовий райдер

Технічні вимоги є не примхою акторів театру, а необхідністю, покликаною забезпечити якісне проведення виступу. Тому в разі неможливості виконання будь-яких вимог технічного райдера, прохання якомога раніше звернутися до організаторів театру з цілю вирішення даного роду питань.

Name

Технічні вимоги

Высота потолка МИНИМУМ 3,5м /Ширина сцены МИНИМУМ 7 м/ Глубина сцены МИНИМУМ 6м.

1) Все оборудования (экран, проектор, декорации) мы привозим с собой. (Размеры ширмы с экраном: высота 3м, ширина 5м + боковые шторки (за ними находятся актеры вне рабочей зоны) , они по 1м.)

2) Звук снимается с ноутбука,который находиться на сцене рядом с проектором.

3) Мониторная линия в момент выступления должна быть за пределами рабочей зоны.

4) На зарядку сцены перед выступлением нужно 2 минуты и 1-2 минуты после выступления.

5) Театру теней необходимо начать саунд-чек и подготовку декораций минимум за два часа до начала выступления , продолжительность – около часа.

6) На сцене необходимо 2 розетки (общая потребляемая мощность НЕ ДОЛЖНА быть менее 0,5 кВт)

7) Если закрытое помещение: желателено полное затемнение. Если открытая площадка - то выступление возможно только в вечернее время суток и без попадания прямых солнечных лучей.

8) В случае невыполнения условий райдера театр теней «Fireflies» может отказаться от выступления.Заранее благодарны за профессиональный подход к работе и сотрудничество !Висота стелі МІНІМУМ 3,5м / Ширина сцени МІНІМУМ 7 м / Глибина сцени МІНІМУМ 6м.

1) Усе обладнання (екран, проектор, декорації) ми привозимо з собою. (Розміри ширми з екраном: висота 3м, ширина 5м + бічні шторки (за ними знаходяться актори поза робочої зони), вони по 1м.)

2) Звук знімається з ноутбука, який знаходитися на сцені поруч з проектором.

3) Моніторна лінія в момент виступу повинна бути за межами робочої зони.

4) На оснащення сцени перед виступом потрібно 2 хвилини і 1-2 хвилини після виступу.

5) Саунд-чек і підготовку декорацій необхідно почати мінімум за дві години до початку виступу, тривалість - близько години.

6) На сцені необхідні 2 розетки (загальна споживана потужність НЕ ПОВИННА бути менше 0,5 кВт)

7) Якщо закрите приміщення - бажане повне затемнення. Якщо відкритий майданчик - то виступ можливий тільки у вечірній час доби і без потрапляння прямих сонячних променів.

8) У разі невиконання умов райдера театр тіней «Fireflies» може відмовитися від виступу. Ми завжди вдячні за професійний підхід до роботи і співпрацю!

Name

Побутовий райдер

Перевезення учасників театру на відстань понад 500 км в межах України здійснюється залізничним транспортом або літаком з подальшою доставкою колективу до місця проживання .За межами країни перевезення здійснюється літаком. Квитки (прямі і зворотні): 10-12 купейних місць в одному вагоні. Квитки купуються або замовником, або організатором театру на окремо виділені гроші. Дорога до аеропорту: 300 доларів в обидва боки. Перевезення колективу на відстань до 500 км може здійснюватися мікроавтобусом на 18 посадочних місць і бажано з багажним відділенням. Перевезення обладнання, декорацій і самих учасників від місця проживання до місця виступу повинно здійснюватися окремим мікроавтобусом.

Проживання та харчування

Для акторів театру тіней повинні бути заброньовані і сплачені номери на одній базі відпочинку або в одному готелі класу не менше «***». У всіх номерах ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути гаряча та холодна вода, санвузол і безкоштовний Wi-Fi. Номери повинні бути оснащені пристроями контролю температури (обігрівачі, кондиціонери). 3-х разове харчування (сніданок, обід, вечеря) або виплата добових. У гримерній кімнаті повинні бути легкі закуски, а також наступні безалкогольні напої: гаряча кава, чай, газована вода.

Організація виступу

Колективу повинна бути виділена одна або кілька гримерних кімнат (з розрахунком на 10-12 чоловік) з дзеркалами, вішалками для одягу і стільцями. Гримерна кімната повинна ОБОВ'ЯЗКОВО закриватися на ключ, який знаходиться в розпорядженні колективу. Театру тіней необхідно почати саунд-чек і підготовку декорацій мінімум за дві години до початку виступу, тривалість - близько години. Під час виступу театру тіней на сцені не допустима присутність сторонніх осіб, крім тих, чия присутність погоджено з організаторами театру. Фото і відеозйомка виступів тільки за погодженням з організаторами театру, при порушенні цієї умови будуть прийматися штрафні санкції.

Made with Qards