Нові колаборації Театру Тіней Verba

В жанрі театру тіней команда "Verba” працює вже 8 років. Досягнувши в цьому успіху було вирішено не стояти на місці. Тому через деякий час почали розвиватись такі напрямки як шоу з LED-POI, парна акробатика та використання 3D технологій.

 • Театр тіней Verba

  13 квітня 2018 року відбулась прем‘єра ще одного жанру команди "Verba" - танець-взаємодія з 3д анімацією. Режисурою займався режиссер театру тіней "Verba" Владислав Поліщук, який до цього розробляв сотні кадрів під тіньові постановки. Весь 3D контент транслювався на LED-екран.

 • Karass movies

  Весь 3D контент створила студія відеообробки та пост-продакшн "Karass movies". Вони мають величезний досвід роботи з такими відомими світовими брендами як "Samsung pay" ,Snapchat, украіінською компанією «Віват». По задумці танцівник мав бути професіоналом в стилі хіп-хоп імпровізацііі, так як анімаційні ефекти були в техностилі.

 • Like One

  Саме тому проект створювався в кооперацііі з лідером танцювальноіі студііі "Like one” Ростиславом Корнійцем. Він є "Best 8 hip hop dancers" на Atlas Weekend/hiphap series 2017, також переможець: HIP HOP INTERNATIONAL UKRAINE 2017 та "Fighting Master" Freestyle 1*1/ 2016 (Qingdao/Shandong) і HIP-HOP 1x1 Scream of Soul championship (Греція) 2014.

 • No worries

  Сама постановка була розроблена під іноземну компанію і іі цінності. В основу самого танцю-взаємодііі з анімацією бул покладений слоган : «No worries“. Готувався цей проект на міжнародному рівні та проходив в одному з Об’єднаних Арабських Емірат, а саме в Дубай в готелі на Al Garhoud area.

Made with Qards